Dolar32.2031 TL
Euro34.8717 TL
Sterlin40.9929 TL
Aydın 27.6 °C
Çok Bulutlu

Adalı Kart ilk sahiplerine ulaşmaya başladı

Kuşadası Belediyesi’nin hemşehri kartı olan ve başta ARYA Turistik Tesisleri ile üye iş yerlerinde pek çok hizmet ve indirimi bünyesinde barındıran ‘Adalı Kart’ dağıtımına başlandı.

 • 2
 • 299
Adalı Kart ilk sahiplerine ulaşmaya başladı
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’in göreve geldiği günden beri sosyal belediyecilik alanında önemli projelere imza atan Kuşadası Belediyesi, ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralayan Adalı Kart uygulamasının ilk dağıtımını gerçekleştirdi. İlk etapta 1386 hemşehri ile buluşan Adalı Kart, Kuşadası’nın tüm mahallelerine kurye hizmeti ile teslim edilmeye başlandı. Adalı Kart ile buluşan vatandaşlar, Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti.
“KUŞADASI BELEDİYESİ SOSYAL YARDIMLARI İLE HEP YANIMIZDA”
Adalı Kart’ı ilk teslim alan Kuşadalılardan biri olan Filiz Bayraktar, “Ömer Başkanımıza bu güzel projesi için teşekkür ediyorum. Başkanımız Ömer Günel sosyal yardımlarla birçoğumuzun her zaman yanında. Emeği geçen herkesin de eline sağlık” dedi.
EN GÜZEL ARYA TURİSTİK TESİSLERİNDE MÜTHİŞ AVANTAJLAR
ARYA Turistik Tesisleri’nde uygulanacak olan indirimden dolayı duydukları mutluluğu ifade eden Gülcan Öztürk ise, “Başkanımız Ömer Günel, bizlere çok güzel bir imkan sağladı. Kuşadası’nın en güzel noktalarında bulunan ARYA Tesisleri’nde kartlarımızı kullanacağız” dedi.
“KUŞADALI OLMANIN AYRICALIĞINI GÖRECEĞİZ”
Kuşadası’nda ikamet etmenin avantajlı duruma geldiğine değinen Ayşe Kaya “Biz Kuşadası’nda ikamet edenler olarak artık kendimizi daha ayrıcalıklı hissedeceğiz. Böyle bir uygulamanın hayata geçmesinden dolayı çok mutluyuz. Başkanımız Ömer Günel’e teşekkür ediyoruz” dedi.
Kuşadası’nda ikamet eden ve 18 yaşını doldurmuş olan tüm Kuşadalıların sahip olabileceği Adalı Kart, kullanıcılarına ARYA Turistik Tesisleri ile anlaşmalı işletmelerde alkol ve tütün ürünleri hariç yüzde 30 indirim sağlamakla beraber kültür sanat etkinliklerinde ücretsiz ya da indirimli bilet imkanı da sunacak. Ayrıca Kuşadası Belediyesi’ne ait otoparklarda da çeşitli avantajlar sağlayacak olan Adalı Kart uygulaması üye iş yerlerinden yapılacak alışverişlerde de indirim sunarak kent ekonomisinin canlanmasına yardımcı olacak.
Adalı Kart sahibi olmak isteyenler başvurularını Kuşadası Belediyesi Hizmet Binası’nın yan tarafında bulunan Adalı Kart başvuru merkezi veya https://adalikart.com adresinden yapabilirler.

Yorumlar (2)
 • Ahmet Sandırgı

  Ahmet Sandırgı

  Şükran Hanım, yorumunuzda iki konu dikkatimi çekti. Birincisi canlı su nasıl bir şey bilemedim. Evet sadece Kuşadası’nın değil tüm Aydın’ın hatta tüm ülkenin sorunu içme suyu… hani kentte musluktan akan su içiliyorda Kuşadası’nda içilmiyor. Ayrıca su konusu büyükşehir belediyesinin hatta DSİ ( DEVLET SU İŞLERİ) nin sorunu değil mi ? Lütfen gerçeğe bu kadar uzak kalmayın. İlla eleştirecekseniz bir sürü eleştirecek konu var …..

  28 Şubat 2024 10:52
 • Şükran Barlak

  Şükran Barlak

  Minibüslerde vs geçerlimi !?birde canlı su içmek istiyoruz musluklardan.En önemli problem içme suyu(Hazır suyada indirim olsun)Tşk...

  08 Şubat 2024 02:20
Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası'nda elektrik kesintisi yapılacak!

Kuşadası'nda kentin farklı bölgelerinde yol çalışmaları devam ediyor

Kuşadası elektrik kesintisi!

Çapa Balık Restoranı kapılarını açtı

Bayraklıdede Mahallesi'ne yatırımlar sürüyor

Türk Donanması'nın gururu olan savaş gemileri Kuşadası'nda

Whatsapp İhbar Hattı