Dolar32.2031 TL
Euro34.8717 TL
Sterlin40.9929 TL
Aydın 30.5 °C
Çok Bulutlu

Başkan Ömer Günel’den pazarcı esnafına müjdeler sürüyor

Görevde olduğu 5 yıllık sürede, kent ekonomisinin kalkınması için yetki ve imkanları dahilinde her zaman esnafın yanında olan Başkan Ömer Günel'den pazarcı esnafına bir müjdeli haber daha geldi. Başkan Ömer Günel, "Kapalı Pazar yerinin işletme süresi bitene kadar, ikinci el ürün satan esnaf kardeşilerimizden tezgah ücreti almayacağız" dedi.

  • 0
  • 190
Başkan Ömer Günel’den pazarcı esnafına müjdeler sürüyor
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Hacıfeyzullah Mahallesi’nde bulunan Kapalı Pazar Yeri'nde her hafta pazar günleri kurulan ikinci el pazarını ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlar tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Başkan Ömer Günel'e CHP Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek ve eşi Duygu Günel de eşlik etti. Başkan Ömer Günel, ziyaretinde Kapalı Pazar Yeri ile ilgili esnafın sorun, talep ve önerilerini de dinledi.

Kuşadası Belediyesi tarafından Kapalı Pazar Yerindeki eksikliklerin daha önce gerçekleştirilen çalışmalarla giderildiğini belirten Başkan Ömer Günel, “Bizim için esnaf ve hemşehrilerimizin konforlu, hjyenik ve güvenli bir ortamda satış ve alışveriş yapmaları çok önemli. Buradan Kapalı Pazar yerinin işletme süresi bitene kadar, ikinci el ürün satan esnaf kardeşilerimizden tezgah ücreti almayacağımızın müjdesini vermek istiyorum. İçinde bulunduğumuz zorlu ekonomik şartlarda, elimizden geldiğince bütün hemşehrilerimin yanında olmaya devam edeceğim" diye konuştu.


Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası için kritik uyarı yapıldı!

Kuşadası’nda uyuşturucu operasyonu

Kuşadası'nda tüm yılbaşı etkinlikleri iptal edildi!

Lüks kruvaziyer gemisi Kuşadası Limanı’nda

Kuşadası'nda hava nasıl olacak?

Başkan Ömer Günel: “Kuşadası’nda söz verdiklerimizin üç katını yaptık”

Whatsapp İhbar Hattı