Dolar32.0636 TL
Euro34.7215 TL
Sterlin40.5553 TL
Aydın 22.6 °C
Açık

Başkan Ömer Günel: "Tüm hemşehrilerimizin oyuna talibiz"

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, seçim çalışmaları kapsamında Davutlar Mahallesi'nde Celali aşiretine mensup hemşehrileriyle bir araya geldi. Toplantıda bugüne kadar kentte gerçekleştirdikleri yatırımlar hakkında bilgi veren Başkan Ömer Günel, “Beş yıllık görev sürecimiz boyunca ayrım gözetmeksizin kentimizdeki her mahalleye eşit hizmet götürdük. Tüm hemşehrilerimizin oyuna talibiz" dedi.

  • 0
  • 38
Başkan Ömer Günel:
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:


Görevde olduğu 5 yılda kente 2 milyar 925 milyon TL yatırım yaparak tüm mahallelere eşit hizmet götüren Başkan Ömer Günel, Davutlar Mahallesi'nde Celali Aşireti’ne mensup Taş, Zan, Seyyar ve Kılıç ailelerinin geniş katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi.
Celaliler Konfederasyonu Aydın Celali Aşireti Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Kıyak’ın da yer aldığı toplantıda Başkan Ömer Günel, kent geneli ve Davutlar Mahallesi'ne yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi. Hemşehrilerinden gelen talep, sorun ve önerileri de dinleyen Başkan Ömer Günel, örnek bir turizm kenti oluşturmak için çok çalıştıklarını söyledi. Bir sonraki dönemde Kuşadası'nda hizmet çağının devam edeceğini belirten Başkan Ömer Günel, "Beş yıllık hizmet karnemizin ve birleştiriciliğin gücüyle hazırlandığımız yerel seçimlerde, tüm hemşehrilerimizin oyuna talibiz" diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası Belediye Meclisi’nin komisyonları belli oldu

İYİ Partililerden ilk meclislerinde şaşkınlık yaratan oylama

AK Partili meclis üyesinden Başkan Ömer Günel’e teşekkür

Kuşadası Belediyesi’nin ilk meclis toplantısı başladı

CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek’ten seçimlere dair açıklama geldi

Yaylaköy muhtarı kura ile belirlendi

Whatsapp İhbar Hattı