Dolar31.1297 TL
Euro33.7892 TL
Sterlin39.5610 TL
Aydın 11.1 °C
Parçalı Bulutlu

Başkan Ömer Günel: “Yörük çadırının dumanını tüttüreceğiz ve asla yenilmeyeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası İlçe Örgütü’nün toplu üye katılım töreni, dün Pera Düğün, Organizasyon ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Törende konuşan Başkan Ömer Günel, “Bu partinin bayrağını en son dalgalandıran ben bile olsam, partide kalmaya ve çalışmaya devam edeceğim. Çünkü biz o Yörük çadırının dumanını tüttüreceğiz ve asla yenilmeyeceğiz” dedi.

  • 0
  • 55
Başkan Ömer Günel: “Yörük çadırının dumanını tüttüreceğiz ve asla yenilmeyeceğiz”
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Yerel seçimlere sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisi’nde 500’den fazla yeni üyenin rozetlerinin takıldığı toplu üye katılım töreni dün büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Toplantıda konuşan Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, “Bizim sadakatimiz göğsünde Cumhuriyet ateşi hiç sönmemiş olan Mustafa Kemal Atatürk’edir. Eğer kime sadık olmamız gerektiğini bilirsek, o zaman hiç yorulmayız. O zaman şahsi menfaatlerimiz karşılanmadığında, şahsi beklentilerimiz beklediğimiz zamanda yerine gelmediğinde, yine bu çatı altında kalırız” dedi.

“BAŞARMAK İSTİYORSAK KÜSMEYECEĞİZ VE ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Ömer Günel, CHP’nin çatısı altında birleşmek gerektiğine değinerek “Mustafa Kemal Atatürk diyor ki; Arkadaşlar, Toros Dağları’na bakınız. Orada bir tek Yörük çadırı görüyorsanız ve o Yörük çadırında bir tek çoban ateşi tütüyorsa, biliriz ki biz hiçbir kuvvet karşısında asla kaybetmeyiz. Toroslardan gelen bir Yörük evladınız olarak diyorum ki; bu partinin bayrağını en son dalgalandıran ben bile olsam, bu partide kalmaya ve çalışmaya devam edeceğim. Çünkü o Yörük çadırının dumanını tüttüreceğiz ve asla yenilmeyeceğiz. Siz neden burada olduğunuzu bilmezseniz, göğsünüzdeki rozetin ne anlama geldiğinin farkında değilseniz, başaramayız. O yüzden başarmak istiyorsak çok çalışacağız, yorulmayacağız. Başarmak istiyorsak birbirimize küsmeyeceğiz. Kol kola gireceğiz. Birlikte koşacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

CHP’ye katılan İYİ Parti’lilere rozetleri takıldı

Halkın Başkanı Ömer Günel kentin nabzını tutmayı sürdürüyor

Esat Altıngün’ün adaylığı düştü

Başkan Ömer Günel: “İlkeli ve duruşu olan siyasetçi CHP çatısı altındadır”

Doğulu hemşehrilerinden Başkan Ömer Günel'e tam destek!

Başkan Ömer Günel: "Tüm hemşehrilerimizin oyuna talibiz"

Whatsapp İhbar Hattı