Dolar32.2031 TL
Euro34.8717 TL
Sterlin40.9929 TL
Aydın 26.9 °C
Çok Bulutlu

Bugün çocukların gözdesi 'Lunapark' oldu

Kuşadası’nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu yaşayan küçükler, İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda, Kuşadası Belediyesi tarafından kurulan ücretsiz lunapark oyuncaklarıyla doyasıya eğlendi. Aileler, Başkan Ömer Günel'e çocuklara böyle bir imkan sunduğu için teşekkür etti.

  • 0
  • 79
Bugün çocukların gözdesi 'Lunapark' oldu
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Kuşadası'nda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda geçtiğimiz hafta lunapark oyuncakları kuruldu. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'in çocuklara hediye ettiği oyun alanına 23 Nisan'da ilgi yoğun oldu. Aileleriyle birlikte alana gelen çocuklar atlı karınca ve dönme dolaba binip, sevilen çizgi film karakterleri olan Red Kit, Dalton Kardeşler ve Hulk heykellerinin önünde de bol bol fotoğraf çektirdi. Çocukların sosyalleşmesini de sağlayan oyun alanı, 29 Nisan'a kadar her gün 11.00-18.30 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.
AİLELER VE ÇOCUKLARDAN BAŞKAN ÖMER GÜNEL'E TEŞEKKÜR
Oğluyla birlikte lunapark oyun alanına gelen Bahar Önel, "Bugün bizim için çok anlamlı bir gün. 23 Nisan coşkusunu statta kutladıktan sonra ailece lunapark oyun alanına geldik. Çok keyifli vakit geçiriyoruz. Çocuklarımıza bu imkanı sunan Belediye Başkanımız Ömer Günel'e teşekkür ederim” dedi.
Çocuklara yönelik aktivitelerin önemine değinen Canan İncetellikara ise, “Böyle etkinliklerin olması hem bizleri hem çocuklarımızı çok mutlu ediyor. Başkanımıza çocuklarımızı ve bizleri her zaman düşündüğü için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası’nın eski belediye başkanı Lütfi Suyolcu Kuşadası’nda anıldı

Kuşadası’nda Engelliler Haftası kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu

Ünlü turizmci Erol Özbaş son yolculuğuna uğurlandı

Kuşadalı turizmci Erol Özbaş hayatını kaybetti!

Yunanistan’a kaçmaya çalışam göçmenler yakalandı

Kuşadası Belediyesi, Ramazan ayında hemşehrilerinin yanında

Whatsapp İhbar Hattı