Dolar32.5164 TL
Euro34.7944 TL
Sterlin41.4221 TL
Aydın 24.2 °C
Çok Bulutlu

Davutlarspor Kulüp Başkanı'ndan trol hesap paylaşımlarına sert tepki!

Bazı sahte trol hesaplar üzerinden Davutlarspor ve futbolcuları adına yapılan paylaşımlara, Kulüp Başkanı İsmail Enver Tütüncü ve oyuncular sert tepki gösterdi. Sahte hesaplar üzerinden yapılan paylaşımların Belediye Başkanı Ömer Günel’i itibarsızlaştırma kumpaslarından biri olduğunu belirten Tütüncü “Başkanımız bizleri her zaman ve gönülden desteklemiştir” dedi.

  • 0
  • 115
Davutlarspor Kulüp Başkanı'ndan trol hesap paylaşımlarına sert tepki!
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Kulüp Başkanı İsmail Enver Tütüncü’nün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

“Son günlerde Davutlarspor futbol takımı oyuncuları adına bazı sosyal medya trolleri üzerinden Belediye Başkanımız Ömer Günel’i ve belediyemizi hedef alan art niyetli paylaşımları üzüntü ile takip ediyoruz. Öncelikle Kulüp olarak Belediye Başkanımızın bize verdiği destekler ortadadır ve kendisine bu konuda minnettarız. Geçtiğimiz aylarda da başkanımıza verdiği desteklerden dolayı bir teşekkür plaketi takdim etmiştik. Başkanımız Ömer Günel, göreve geldiği günden bugüne her zaman bizim gönülden destekçimiz olmuştur. Bu art niyetli ve birilerinin kuklası olan sosyal medya trollerinin paylaşımları gerçekleri yansıtmamaktadır.

Davutlarspor profesyonel bir kulüptür. Eğer ortada bir sorun var ise bu kulübün profesyonel yönetimi ve futbolcuları arasındadır. Olası problemlerin çözüm noktasında sorumluluk ve yetki kulüp yönetimindedir. Profesyonel bir kulübe gönülden verilen desteğin haricinde belediyemizin ve Belediye Başkanımızın destek vermesi mümkün değildir.

Davutlar kamuoyunun bu tür sahte trol hesaplardan yayınlanan paylaşımları da dikkate almamalarını önemle rica ederim.”

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası'nda ücretsiz spor etkinlikleri sürüyor!

Kuşadası’nda Galatasaray coşkusu

Kuşadası Belediyesi'nin ücretsiz yaz spor okulları kayıtları başladı

Kuşadası'nda kulaçlar Atatürk'ü anmak için atıldı

Sökespor ile Davutlarspor maçında sonucu penaltılar belirledi

Kuşadasıspor - Belediye Kütahyaspor: 1-2

Whatsapp İhbar Hattı