Aydın
DOLAR17.9619
EURO18.3105
ALTIN1030.6

5’İNCİ KUŞADASI YAZARLAR ŞENLİĞİ BAŞLADI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
5’İNCİ KUŞADASI YAZARLAR ŞENLİĞİ BAŞLADI
Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Yazarlar Platformu (KUYAP) iş birliğinde düzenlenen 5’inci Kuşadası Yazarlar Şenliği başladı. Dokuz gün sürecek olan etkinlikte 24 Kuşadalı yazar okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzalayacak

Kuşadası’nda bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen Kuşadası Yazarlar Şenliği, Atatürk Anıtı önünde başladı. 7 Ağustos’a kadar 24 Kuşadalı yazarın katılımıyla devam edecek olan etkinliğin açılışına çok sayıda kitapseverle birlikte Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan da katıldı.

Etkinliğin açılışında konuşan KUYAP Sözcüsü İsmail Tezgel, “Değerli Belediye Başkanımız Ömer Günel, bize destek olmaya devam ediyor. Bu nedenle diğer yazarlar adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Beş yıl önce Kuşadalı yazarlar olarak bir araya gelip Kuşadası Yazarlar Şenliği’ni düzenlemeye başladık. Amacımız sadece yazarlarımızı okuyucularla buluşturmak” dedi.

“SANATIN VE EDEBİYATIN YANINDAYIZ”

Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan ise, “Kuşadası Yazarlar Şenliği’ni gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Etkinlik sayesinde Kuşadalı yazarlarımız hemşehrilerimizle buluşma fırsatı buluyor. Kuşadası Belediyesi olarak sanata ve edebiyata destek vermeyi sürdüreceğiz. Belediye Başkanımız Sayın Ömer Günel sanatın ve sanatçının her zaman yanında” diye konuştu.

Kuşadası Yazarlar Şenliği 7 Ağustos tarihine kadar, 18:00-00:00 saatleri arasında Atatürk Anıtı önünde ziyaret edilebilir.

 

Anahtar Kelimeler:
KUŞADASI VE BEŞİKTAŞ BELEDİYELERİNDEN “SAHADA ÇÖZÜM” İÇİN İŞ BİRLİĞİÖnceki Haber

KUŞADASI VE BEŞİKTAŞ BELEDİYELERİNDEN “S...

KUŞADASI’NDA CAN DOSTLAR İÇİN KALPLERİ ISITAN YARDIMLAŞMASonraki Haber

KUŞADASI’NDA CAN DOSTLAR İÇİN KALPLERİ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar