Aydın
DOLAR17.9619
EURO18.3105
ALTIN1030.6

ALİ BABACAN KUŞADASI'NA GELİYOR

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ALİ BABACAN KUŞADASI'NA GELİYOR
Demokrasi ve Atılım Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bir dizi temasta bulunmak ve partisinin Kuşadası İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etmek için Kuşadası’na geliyor.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bir dizi temasta bulunmak üzere Kuşadası’na geliyor. Genel Başkan Ali Babacan’ın 10 Haziran Cuma günü saat 11.30’da DEVA Partisi Kuşadası İlçe Başkanlığı’nda olacağı öğrenildi.

DEVA Lideri Ali Babacan'ın programının yoğun geçmesi planlanıyor. Saat 10:00'da İl ve İlçe teşkilatlarıyla bir araya gelerek kahvaltı da buluşacak olan Babacan, saat 11:00-12:00 arası İnönü bulvarında esnaf ziyareti gerçekleştirecek. Buradan İlçe binasına geçerek teşkilat çalışmaları hakkında bilgi alacak. Başkan Babacan, Sağlık caddesi esnafını da dolaşacak. Cuma namazını vatandaşlarla birlikte kılacak olan Babacan, 13:15-14:00 arası meydanda halkla sohbet edecek. 15:00'da Cuma günleri Kapalı Pazar yerine kurulan Cuma pazarı esnafıyla bir araya gelecek. Babacan buradan ayrılarak saat 16:00'da Sivil Toplum Kuruluşları ve İş Dünyası liderleri ile toplantıya katılacak.

DEVA Partisi Lideri Ali Babacan’ın ziyaretiyle ilgili bir açıklama yapan DEVA Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp, “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’ı ağırlayacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Cuma günü saat 11.30’da Kuşadası programımız başlayacak. Partililerimiz Genel Başkanımızın ziyareti nedeniyle heyecanlı. Hepimiz heyecanlıyız. Partimize Kuşadası’nda yoğun bir ilgi var. Genel Başkanımız da bu bölgeye çok önem veriyor. İnşallah Cuma günü programımız çok verimli geçecek. Partimizin Kuşadası İlçe Teşkilatı binasının resmi açılışı da Cuma günü saat 11.30’da olacak. Tüm Kuşadası halkını bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:
BAŞKAN ÖMER GÜNEL KUŞADASI’NA VERDİĞİ BİR SÖZÜ DAHA YERİNE GETİRDİÖnceki Haber

BAŞKAN ÖMER GÜNEL KUŞADASI’NA VERDİĞİ Bİ...

KUŞADASI’NIN CAN DOSTLARI EMİN ELLERDESonraki Haber

KUŞADASI’NIN CAN DOSTLARI EMİN ELLERDE

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar