Aydın
DOLAR17.9421
EURO18.3185
ALTIN1031.8

BAŞKAN ÖMER GÜNEL: ÇOCUKLARIMIZ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPMAYA HAZIRIZ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAŞKAN ÖMER GÜNEL: ÇOCUKLARIMIZ İÇİN NE GEREKİYORSA YAPMAYA HAZIRIZ
Kuşadası Belediyesi, CHP Parti Okulu tarafından yaşama geçirilen ‘Mavi Hayaller’ isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında Aydın’ın Karpuzlu ilçesinden gelen çocukları misafir etti. Güne, Arya A.Ş Gazibeğendi Tesisleri’nde Başkan Ömer Günel’le öğle yemeği yiyerek başlayan çocuklar, daha sonra Kuşadası’nın tarihi ve kültürel mekânlarını gezerek Güvercinada’dan tekne turuna çıktı.

Aydın’ın Karpuzlu ilçesinde yaşayan 7-14 yaşları arasındaki 16 çocuk, CHP Parti Okulu’nun yaşama geçirdiği ‘Mavi Hayaller’ projesi dolayısıyla ilk kez Kuşadası’na geldi. Başkan Ömer Günel’in karşıladığı çocuklar ilk olarak Arya A.Ş Gazibeğendi Tesisleri’nde öğle yemeği yedi. Proje koordinatörleri Aytaç Toker, Okan Kılıç, Nurten Üstün, Leyla Uygun ve Proje Danışmanı Fulya Üstündağ’ın eşlik ettiği çocuklar daha sonra Kuşadası Belediyesi Necati Korkmaz Mikro Minyatür Merkezi, Mineral ve Fosil Müzesi ve SEYAKMER Dijital Çocuk Kütüphanesi’ni gezdi. Güvercinada Kalesi’ni de dolaşan çocuklar son olarak tekne turuna çıktı.

Başkan Ömer Günel, Karpuzlu’dan gelen çocukları misafir etmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Karpuzlu’dan gelen küçük misafirlerimiz şimdiye kadar Kuşadası’nı hiç görmemiş. Yüzlerini bir nebze olsa da güldürebildiysek ne mutlu bize. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

Anahtar Kelimeler:
MİLLİ PARK ZİYARETÇİ GİRİŞİNE AÇILDIÖnceki Haber

MİLLİ PARK ZİYARETÇİ GİRİŞİNE AÇILDI

SEYAHATSEVER GENÇLER, AYDIN'I KEŞFEDİYORSonraki Haber

SEYAHATSEVER GENÇLER, AYDIN'I KEŞFEDİYOR

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar