Aydın
DOLAR17.9421
EURO18.3185
ALTIN1031.8

BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN ‘TAN TAŞÇI’ AÇIKLAMASI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BAŞKAN ÖMER GÜNEL’DEN ‘TAN TAŞÇI’ AÇIKLAMASI
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, pop müzik sanatçısı Tan Taşçı’nın geçtiğimiz haftalarda Kuşadası’nda verdiği bir konser sırasında yaşanan olaylara ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Kuşadası Belediye Başkanı  Günel, “Tan Taşçı yaşanan olaylardan sonra Kuşadası’nda eşim Duygu hanıma bir özür değil nezaket ziyaretinde bulunarak bizleri çok mutlu kılmıştır. Bende bu kentin Belediye başkanı olarak sanat ve sanatçıya her zaman değer veren, geride bıraktığımız zor günlerde de en fazla desteği gösteren bir belediye başkanıyım” ifadesini kullandı.

Başkan Ömer Günel şu ifadelere yer verdi:

“Geçtiğimiz günlerde değerli sanatçımız Tan Taşçı’nın Kuşadası’nda gerçekleşen konserinde yaşanan üzücü olaylar ne yazık ki kamuoyuna yanlış yansıtılmış ve yansıtılmaya devam etmektedir.  Yaşanan olayın sebebi olarak “sanatçı konsere 45 dakika geç kaldı“ gibi gösteren bir açıklamamız da yoktur. Değerli sanatçımız Tan Taşçı yaşanan olaylardan sonra Kuşadası’nda eşim Duygu hanıma bir özür değil nezaket ziyaretinde bulunarak bizleri çok mutlu kılmıştır. Kuşadası son 3 yılda 300’dan fazla sanatçıyı ağırlayan kültür ve sanatın merkezi olan bir turizm kentidir. Bende bu kentin belediye başkanı olarak sanat ve sanatçıya her zaman değer veren, geride bıraktığımız zor günlerde de en fazla desteği gösteren bir belediye başkanıyım.  Davetli olarak katıldığımız bir konserde yaşanan üzücü olaylarla ne sanatçımız Tan Taşçı’nın ne de eşimin bir sorumluluğu yoktur.”


KUŞADASI AÇIKLARINDA 35 DÜZENSİZ GÖÇMEN YAKALANDI!Önceki Haber

KUŞADASI AÇIKLARINDA 35 DÜZENSİZ GÖÇMEN...

KÜLTÜR VE SANATIN MERKEZİ KUŞADASISonraki Haber

KÜLTÜR VE SANATIN MERKEZİ KUŞADASI

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar