Aydın
DOLAR17.0175
EURO17.4961
ALTIN967.56

BELEDİYE İŞ SENDİKASI’NDAN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E TEŞEKKÜR VE DESTEK ZİYARETİ

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BELEDİYE İŞ SENDİKASI’NDAN BAŞKAN ÖMER GÜNEL’E TEŞEKKÜR VE DESTEK ZİYARETİ
Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası Aydın Şubesi Başkanı Hidayet Yaman, işçilerin alacakları ve çalışma koşullarına gösterdiği hassasiyet nedeniyle Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i makamında ziyaret etti. Başkan Ömer Günel’e görevinde başarılar dileyen Yaman, “Çalışanlarınıza ve ailelerine verdiğiniz değerden dolayı size çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kuşadası Belediyesi’ne bağlı Personel A.Ş ile Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası arasında 730 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi geçtiğimiz günlerde imzalandı. Sözleşmeyle Kuşadası Belediyesi’nde 3 bin 100 TL olan en düşük işçi maaşı 5 bin 435 TL’ye yükseltildi. Ardından Başkan Ömer Günel’in talimatıyla işçilere maaşları farklarıyla birlikte ödendi. Belediye-İş Sendikası Aydın Şubesi Başkanı Hidayet Yaman, belediyede sendika temsilcisi olan çalışanlarla Başkan Ömer Günel’i makamında ziyaret ederek gösterdiği hassas davranış dolayısıyla teşekkür etti.

“SENDİKA OLARAK YANINIZDAYIZ”
Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesinden sonra Kuşadası’nda büyük bir değişimin yaşandığına dikkat çeken Belediye-İş Sendikası Aydın Şubesi Başkanı Hidayet Yaman, “Aydın Büyükşehir Belediyesi ile aranızda olan uyum ve iş birliği Kuşadası’nda her alanda kendisini gösteriyor. Yapılan yatırım ve üretilen hizmetler Kuşadalıların yüzünü güldürüyor. Özellikle Davutlar ve Güzelçamlı mahallelerinde başlattığınız hizmet atağı her kesimden takdir topluyor. Belediye-İş sendikası olarak size kurulmaya çalışılan siyasi kumpasın farkındayız ve sonuna kadar yanınızdayız” dedi.

“ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKACAĞIZ”
Belediye-İş Sendikası Aydın Şubesi Başkanı Hidayet Yaman ve sendika temsilcilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Ömer Günel ise, “Ben ve ekip arkadaşlarımın tek amacı hizmet ve yatırım üreterek Kuşadası’nı hak ettiği yere getirebilmek. Kuşadası’nda Büyükşehir ve ilçe belediyesi ayrımı artık yok. İki belediye de kardeş gibi oldu. Kuşadası’nda bu birlikteliği çekemeyen ve yapılan yatırımları engellemeye çalışan bir kesim var. Ancak hevesleri kursaklarında kalacak. Beni üzen bu olaydan alnımızın akıyla çıkacağız. Bir avukat olarak mücadelemi her zaman hukuk yoluyla sürdüreceğim” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
ÇİLLER'İN ŞARAPHANESİNE DEVLETTEN ÖZEL BEKÇİ KORUMASI!Önceki Haber

ÇİLLER'İN ŞARAPHANESİNE DEVLETTEN ÖZEL B...

KUŞADASI BELEDİYESİ'NDE MÜPTEZEL ŞAHIS BAŞKAN YARDIMCISI'NA SALDIRDISonraki Haber

KUŞADASI BELEDİYESİ'NDE MÜPTEZEL ŞAHIS B...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar