Aydın
DOLAR17.9473
EURO18.3128
ALTIN1029.3

BİNA YIKIMI YAPARKEN BALKONLARA ZARAR VERDİLER!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BİNA YIKIMI YAPARKEN BALKONLARA ZARAR VERDİLER!
Aydın Kuşadası'nda Ege mahallesi Başak sokak üzerinde bulunan bir apartmanın yıkım işlemi, bölgede oturan vatandaşları isyan ettirdi.

Kuşadası'nda yıkım sırasında meydana gelen blok devrilmeleri adeta ölüme davetiye çıkardı. Sokağın kalabalık olduğu saatlerde böylesi büyük çaplı bir yıkımın yapılması yine bölge esnafı tarafından tepkiyle karşılandı. Yıkım esnasında, yıkım yapan firma hiç bir önlem almadığı gibi sokaktan geçen vatandaşların da canını tehlikeye attı. Binadan etrafa moloz, beton ve inşaat parçalarının sıçramasından dolayı yan apartmanda bulunan balkon korkulukları zarar gördü. Arka sokakta bulunan bir beyaz eşya servisinin bahçesine molozlar devrildi. Mahalle sakinleri, yıkım skandalıyla ilgili hiç bir iş güvenliğinin alınmamasından dolayı duruma tepki gösterdi.

FİRMADAN ŞİKAYETÇİ OLDULAR
Yıkım esnasında Aydın bulvarı üzerinde oturan ve arka balkonları zarar gören bina sakinleri yıkım yapan firmadan şikayetçi olurken, vatandaşlar bu tarz yıkım işlemlerinin kontrollü bir şekilde gerçekleştirilmesi gerektiğini ifade ettiler. Öte yandan bina sakinleri yetkili kurumların bir an önce harekete geçmesini istediler.


TÜRK KADINLARININ MOTİFLERİ TARİHİ KERVANSARAYIN DUVARINI SÜSLEDİÖnceki Haber

TÜRK KADINLARININ MOTİFLERİ TARİHİ KERVA...

AYDIN'DA 4 İLÇE BİRİNCİ GRUBA YÜKSELTİLDİSonraki Haber

AYDIN'DA 4 İLÇE BİRİNCİ GRUBA YÜKSELTİLD...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar