CHP’de Gürbilek güven tazeledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP’de Gürbilek güven tazeledi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası'nda ilçe kongresi yapıldı. Mevcut Başkan Mehmet Gürbilek, tek aday olarak girdiği seçimde güven tazeledi.

Aydın genelinde kongre sürecine giren CHP'nin Kuşadası İlçe Örgütü'nde seçim heyecanı yaşandı. Tek listeyle gidilen olağan genel kurulda mevcut Başkan Mehmet Gürbilek, geçtiğimiz Ocak ayında Ahmet Ekmekçi'nin görevden alınmasıyla atandığı başkanlık koltuğuna bu kez seçimle oturdu. Kuşadası Belediyesi Düğün Salonu'nda gerçekleşen kongreye CHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan, Hüseyin Yıldız ile Süleyman Bülbül'ün yanı sıra Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Evrim Karakoz, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve çok sayıda partili katıldı.

"CHP'Yİ İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ"

Divan Başkanlığı'nı Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir yaptığı genel kurulda haziruna kayıtlı 376 delegeden 285'i sandığa gitti. Kongreden sonra bir konuşma yapan Gürbilek, "Parti olarak büyük bir aileyiz. 31 Mart yerel seçimleri için tüm Türkiye’de olduğu gibi Kuşadası’nda da var gücümüzle çalıştık ve güzel bir zafer elde ettik. Önümüzdeki süreçte de bu birlikteliği koruyup gücümüze güç katacağız. Sizlerin desteği ile bu görevi bir dönem daha layıkıyla yürüteceğim. 2023 senesinde gerçekleşecek seçimlerde CHP'yi hep birlikte iktidara taşıyacağız” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

CHP Kuşadası İlçe Örgütü'nün Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Mehmet Gürbilek (Başkan), Hatice Betül Bulan, Serhan Cellat, Tahsin Demirtaş, Engin Doyran, Mustafa Halil Ekin, Cahide Emik, Çağlayan Erdem, Birol İneli, Feriştah Karakaş, Cemal Kotan, Ramazan Kömeç, Hasret Lafcı, Umut Şenol, Mehmet Tozoğlu, Enver Tütüncü, Ferdi Zenginoğlu.

 

Anahtar Kelimeler:
Kuşadasıspor 3 puanı 3 golle aldıÖnceki Haber

Kuşadasıspor 3 puanı 3 golle aldı

Silahlı saldırıya 10 gözaltıSonraki Haber

Silahlı saldırıya 10 gözaltı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar