Aydın
DOLAR17.0175
EURO17.4961
ALTIN967.56

CHP'Lİ BERKCAN MUTLU'DAN ZAFER PARTİLİ BAYRAKTAR'A SERT YANIT

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
CHP'Lİ BERKCAN MUTLU'DAN ZAFER PARTİLİ BAYRAKTAR'A SERT YANIT
Zafer Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’ın Kuşadası Belediyesi’nin hizmetlerine ilişkin açıklamalarına, CHP Kuşadası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Berkcan Mutlu’dan tokat gibi yanıt geldi. CHP’li Mutlu, “Asıl siz bu kent için utanç verici, haksız ithamlar da bulunarak bu kente ihanet ediyorsunuz” dedi.

Kuşadası Zafer Partisi İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’ın  Kuşadası Belediyesi’nin hizmetlerini hedef alan gerçek dışı açıklamalarına Kuaşadası CHP Gençlik Kollarından tepki geldi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Berkcan Mutlu, “Mustafa Bayraktar’ın Kuşadası’na bir özür borcu var” başlıklı bir mesaj yayınladı.

CHP’li Mutlu mesajında şu ifadelere yer verdi:
“MUSTAFA BAYRAKTAR’IN KUŞADASINA BİR ÖZÜR BORCU VAR

Anlaşılan o ki; Zafer Partisi İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, belediyemizin başlattığı hizmet seferberliğini karalama rolü üstlenmiş.

20 yıldır görmediği hizmeti gören, gerek alt yapısı gerekse de üst yapısı yeniden inşa edilen Kuşadası’nda, Mustafa Bayraktar haksız ithamları ile yaşadığı kente ihanet etmeye devam ediyor.

Bu neyin hırsı Sayın Bayraktar, bu saldırgan tutumunuzun kaynağı ne?

Bugün tüm turistik çarşıları yenilenen, yolları, kaldırımları, parkları, sokak ve caddeleri pırıl pırıl bir kent haline getirilmiş Kuşadası’nda esnaflık yapıyorsunuz.

Kentimize gelen tüm vatandaşlar yapılan çalışmaları ve başlatılan bu hizmet seferberliğini takdir ederken, siz kalkmışsınız yenileme çalışması süren bir alandan fotoğraf paylaşarak belediyemizi ve yapılan hizmetleri karalıyorsunuz.

Asıl Siz; bu kent için utanç verici, haksız ithamlar da bulunarak bu kente ihanet ediyorsunuz.

Asıl Siz; bu davranışlarınızdan, gerçeği yansıtmayan beyanlarınızdan utanmalısınız.

Asıl Sizin Kuşadası’na ve emekçilerine bir özür borcunuz var.

Kentini seven insan kentinde yapılan güzellikleri görür. Gözünüzü de gönlünüzü de karalar bürümüş, kente ve emekçilerine ihanet etmekten vazgeçmiyorsunuz.

Umarız ki bu şekilde gerçekten çok uzak, haksız ve mesnetsiz içeriklerle bir daha Kuşadası kamuoyunun karşısına çıkmazsınız.”

Anahtar Kelimeler:
KUŞADASI'NDA MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ CEZADAN KAÇAMADIÖnceki Haber

KUŞADASI'NDA MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ CEZAD...

KUŞADASI'NIN TURİSTİK ÇARŞILARI PIRIL PIRIL OLDUSonraki Haber

KUŞADASI'NIN TURİSTİK ÇARŞILARI PIRIL PI...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar