Aydın
DOLAR17.9421
EURO18.3185
ALTIN1031.8

DARP EDİLEN ERGÜN POYRAZ’IN KUMPASI ÇÖKTÜ!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
DARP EDİLEN ERGÜN POYRAZ’IN KUMPASI ÇÖKTÜ!
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e yönelik iftira kampanyası yürüten ve geçtiğimiz aylarda darp edildiği gerekçesiyle Başkan Ömer Günel’e azmettirici iftirası atan Ergün Poyraz’ın duruşması görüldü. Poyraz’ın kendisine saldıranların PKK’lı olduğu iddiasında bulunduğu 5 şahıs için mahkeme tahliye kararı verdi.

Aydın’ın Kuşadası ilçesi Davutlar Mahallesi’nde 12 Nisan’da evinin önünde darp edilen Ergün Poyraz’ın davasında yeni bir gelişme yaşandı. Kuşadası 1′ nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada Poyraz, konuşmamayı tercih ederken, mahkeme Poyraz’ı darp ettiği öne sürülen 5 şahsın tahliyesi kararını verdi.
“KUMPAS OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI”
Kameralar karşısında Kuşadası Belediyesi Başkanı Ömer Günel’in ismini sık sık gündeme getiren Ergün Poyraz’ın mahkemede bu konuda herhangi bir şey söyleyememesini değerlendiren Kuşadalılar, “Kendisi bu konuları gazetecilere çok rahat anlatabiliyor. Sosyal medyada da yazıp çizebiliyor. Ama gerçeklerin konuşulduğu mahkeme salonunda söyleyemiyor. Elbette orada her şey kayıt altına alınıyor. Kendisi de iddialarının dayanaksız olduğunu çok iyi biliyor. Olayın kumpas olduğu ortaya çıktı” ifadelerini kullandı.
“POYRAZ’IN AVUKATI BEHÇET ALP ÇIKTI”
Diğer yandan, davanın açıldığı ilk günden bu yana Ergün Poyraz’ın avukatlığını DEVA Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp’in yaptığı da ortaya çıktı. Behçet Alp’in imara aykırı kaçak villası Kuşadası Belediyesi tarafından mühürlenmişti. Haksız yere mühürlemeye itiraz eden Behçet Alp, belediye ekiplerine saldırmıştı.

Anahtar Kelimeler:
CAN DOSTLARIN MAMALARI KUŞADASI BELEDİYESİ’NDENÖnceki Haber

CAN DOSTLARIN MAMALARI KUŞADASI BELEDİYE...

BAŞKAN GÜNEL EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANLARI LİSTESİNDE YER ALDISonraki Haber

BAŞKAN GÜNEL EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKAN...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar