Aydın
DOLAR17.0175
EURO17.4961
ALTIN967.56

GELECEĞİN GOLFÇÜLERİ SERTİFİKALARINA KAVUŞTU

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
GELECEĞİN GOLFÇÜLERİ SERTİFİKALARINA KAVUŞTU
Kuşadası Belediyesi ile Kuşadası Golf Kulübü tarafından çocukları golf sporuyla tanıştırmak için düzenlenen eğitim kursu sona erdi. Kursu başarıyla tamamlayarak golfün püf noktalarını öğrenen küçük sporculara sertifikalarını Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan verdi.

Kuşadası Belediyesi çocukların erken yaşta sporun farklı dallarıyla tanışması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kuşadası Golf Kulübü'nün katkılarıyla gerçekleştirilen eğitim programı tamamlandı. Yaklaşık 2 ay süren eğitim programına katılan çocuklar golf sporunun  temel kurallarını öğrendi. Kurs boyunca eğlenceli vakit geçirme fırsatı da bulan çocuklara sertifikalarının verilmesi için Kuşadası Golf Kulübü'nde etkinlik düzenlendi. Ailelerin de katıldığı etkinlikte kursiyerlere sertifikaları Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Kuşadası Golf Kulübü Başkanı Dr. İbrahim Kocaoğlu ve antrenör İdris Toprak tarafından verildi. 

Kuşadası'nda çocukların farklı spor dallarına olan ilgilerinin artmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, "Kuşadası golf sporuyla ilgili organizasyonların düzenlenmesine çok uygun bir kent. Kuşadası Belediyesi olarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı sporun her alanıyla tanıştırmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
ÇEŞMEDEKİ DEPREM KUŞADASI'NDA HİSSEDİLDİ!Önceki Haber

ÇEŞMEDEKİ DEPREM KUŞADASI'NDA HİSSEDİLDİ...

KUŞADASI BELEDİYESİ'NDEN ANLAMLI SÜRPRİZSonraki Haber

KUŞADASI BELEDİYESİ'NDEN ANLAMLI SÜRPRİZ

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar