Aydın
DOLAR15.7327
EURO16.6028
ALTIN923.93

KUŞADASI BELEDİYESİ'NDEN SPORCULARA ANLAMI DESTEK

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
KUŞADASI BELEDİYESİ'NDEN SPORCULARA ANLAMI DESTEK
Kuşadası Belediyesi tarafından kentte faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine antrenman malzemesi desteğinde bulunuldu. Yüksel Alkışlı Tesisleri’nde düzenlenen törende malzemelerini teslim alan sporcular, Başkan Ömer Günel’e teşekkür etti.

 

Çocuklara ve gençlere spor sevgisini aşılamak amacıyla yıl boyunca farklı branşlarda ücretsiz kurslar açan Kuşadası Belediyesi, amatör spor kulüplerine destek olmayı da ihmal etmiyor. Bu kapsamda Yüksel Alkışlı Tesisleri’nde düzenlenen bir törenle FAY Deniz Spor, Kuşadası Trabzon Gençlik Spor, Kuşadası 1922 Spor, Oyunfor Davutlar Spor ve Güzelçamlı Spor’a antrenman malzemesi desteğinde bulunuldu. Futbol ve sağlık topu, istasyon ve slalom takımı, forma ve antrenman tişörtü gibi en çok ihtiyaç duydukları malzemelere kavuşan geleceğin yıldız adayları Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e teşekkür etti.

“ANTRENMAN MALZEMESİ ÇOK ÖNEMLİ”

Kuşadası Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu belirten FAY Deniz Spor Altyapı antrenörü Murat Uygut, “Spor kulüpleri olarak amacımız Kuşadası’nda sağlıklı bireyler yetiştirirken kentin gelecekte başarılı sporculara sahip olmasını da sağlamak. Bunun için antrenman malzemesi çok önemli. Belediye Başkanımız Sayın Ömer Günel’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

“BİZLERE CAN SUYU OLDU”

Oyunfor Davutlar Spor Başkanı İsmail Enver Tütüncü ise “Belediye Başkanımız Sayın Ömer Günel göreve geldikten sonra Kuşadası’ndaki spor kulüplerine verilen destek arttı. Bu bizleri çok memnun ediyor. Bugünkü malzeme yardımı bizlere can suyu oldu. Bu malzemeleri almak için ayırmamız gereken bütçeyi şimdi farklı bir alanda kullanacağız” diye konuştu.

 

Anahtar Kelimeler:
YUNUS BALIĞI KIYIYA VURDUÖnceki Haber

YUNUS BALIĞI KIYIYA VURDU

ORIENT VE GRAND BAZAAR’DA HUMMALI ÇALIŞMASonraki Haber

ORIENT VE GRAND BAZAAR’DA HUMMALI ÇALIŞM...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar