Metin Yavuz MHP'yi ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Metin Yavuz MHP'yi ziyaret etti
Kuşadası'nda AK Parti Kurucu üyeleriyle bir araya gelen Aydın Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Yavuz, 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi seçimlerinin kendileri için büyük önem taşıdığını söyledi. Konuşmasında parti tabanına seslenen Yavuz, "Şimdi kırgınlıkları, küskünlükleri unutup kenetlenme zamanıdır" dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Yavuz, Kuşadası'nda AK Parti İlçe Teşkilatı'nın kurucu üyeleriyle buluştu. Parti binasında düzenlenen toplantıya yöneticiler ve üyeler ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Partililere hitaben bir konuşma yapan Metin Yavuz, 2023 yılındaki Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi seçimlerinin kendileri için büyük önem taşıdığını söyledi.

"TARUMAR EDERLER"

Yavuz, Türkiye'nin 17 yıllık AK Parti iktidarı döneminde çok önemli kazanımlar elde ettiğini belirterek, "Sağlıktan, savunma sektörüne kadar her konuda çalışmalarımız üst seviyeye ulaştı. Bu bağlamda 2023 yılında yapılacak seçimler hem ülkemiz hem de ümmet için büyük önem taşıyor. Çünkü biz bu kazanımları muhalefetin eline verirsek 1 yılda tarumar ederler. Eski Türkiye'ye dönme gibi bir niyetimiz yok" dedi.

"BEYAZ SAYFA AÇALIM"

İslam alemi ile Türkiye'de yaşayan vatandaşların AK Parti'den önemli beklentilerinin olduğunu ifade eden Yavuz, "Öncelikle teşkilatlardaki heyecanı yeniden canlandırmamız gerekiyor. Aramızdaki kırgınlık ve dargınlıkları bir kenara bırakarak beyaz sayfa açalım. İçimizdeki bağı kuvvetlendirerek birbirimize sahip çıkalım. Ancak bu şekilde ümmetin önünü açabiliriz. Çocuklarımızın geleceği Cumhurbaşkanlığı sisteminde" diye konuştu.

"KİMSENİN GÜCÜ YETMEZ"

AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Yavuz, MHP Kuşadası İlçe Teşkilatı'nı da ziyaret etti. Parti binasında MHP'li yöneticilerle bir araya gelen Yavuz, "Cumhur İttifakı'nı parçalamaya kimsenin gücü yetmez. MHP'nin şimdiye kadar AK Parti'nin yanında sergilediği duruşu takdirle karşılıyoruz" dedi. Toplantının ardından Yavuz'a Kirazlı Mahalle Muhtarı Mehmet Mersin tarafından yöreye özgü iki kasa siyah üzüm hediye edildi.

Anahtar Kelimeler:
Kuşadası'nda hırsıza linç girişimiÖnceki Haber

Kuşadası'nda hırsıza linç girişimi

Kargo paketinden uyuşturucu çıktıSonraki Haber

Kargo paketinden uyuşturucu çıktı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar