Aydın
DOLAR17.9406
EURO18.3168
ALTIN1032.1

MOTORİZE AMBULANS EKİPLERİ KUŞADASI'NDA GÖREVE BAŞLADI

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
MOTORİZE AMBULANS EKİPLERİ KUŞADASI'NDA GÖREVE BAŞLADI
Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri bünyesindeki motorize ambulans ekipleri, Aydın’ın üç ilçesindeki vakalara hızlı ve etkin müdahaleyle görevini sürdürüyor.

Aydın'da 2020 yılında kurulan motorize ambulans ekipleri, acil sağlık hizmetlerinin daha hızlı ve etkin yapılabilmesi için canla başla görevine devam ediyor. Halihazırda yaz mevsiminin başlamasıyla birlikte Efeler, Kuşadası ve Didim’de acil sağlık hizmetinin kalitesinin artırılmasının yanında vakaya ulaşımı da hızlandıran motorize ambulans ekipleri, özverili çalışmalarıyla göz dolduruyor.
VAKALARA HIZLI MÜDAHALE İÇİN GÖREVDE
En son Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri’nin kurumsal sosyal medya hesabından da Aydın’ın üç ilçesinde görevini sürdüren motorize ambulans ekiplerinden övgüyle söz edilirken, paylaşımda, “Motorize Ambulans Ekiplerimiz Efeler, Kuşadası ve Didim'de trafik kazaları, boğulmalar, sokakta yaşanan bilinç kaybı, kalp krizi gibi vakalara hızla müdahale için görevde...” notu düşüldü. Halihazırda 4 motorize ambulansın hizmet verdiği Aydın’da ileride bu sayının daha da artırılması ve hizmet alanının ihtiyaca göre daha da genişletilmesi planlanıyor.

Anahtar Kelimeler:
KUŞADASI SGK KAMPI İMAR DEĞİŞİKLİĞİ ONAYLANDIÖnceki Haber

KUŞADASI SGK KAMPI İMAR DEĞİŞİKLİĞİ ONAY...

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME TAM DESTEKSonraki Haber

KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN EĞİTİME TAM DES...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar