Aydın
DOLAR17.9421
EURO18.3185
ALTIN1031.8

SLK HABER VE ERGÜN POYRAZ YİNE YALAN BATAĞINA SAPLANDI! ADD DAVUTLAR'DAN AÇIKLAMA

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SLK HABER VE ERGÜN POYRAZ YİNE YALAN BATAĞINA SAPLANDI! ADD DAVUTLAR'DAN AÇIKLAMA
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Yazar Ergün Poyraz ve SLK haber sitesinin Davutlar Atatürkçü Düşünce Derneği'nin Kuşadası Belediyesi tarafından dernek binalarından çıkartılmaya zorlandığı yönündeki yayın ve iddialarına yönelik bir yazılı açıklama yaptı. Açıklamada “Belediye başkanının Ömer Günel in Atatürk düşmanlığı yaptığını kabul etmeyiz” denildi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Ergün Poyraz  ve SLK haber sitesinin ortaya attığı ‘Davutlar Atatürkçü Düşünce Derneği'nin Kuşadası Belediyesi tarafından dernek binasından çıkarmaya zorlandığı’ yönündeki iddialarına Davutlar Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) tarafından açıklama geldi.
Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Atatürkçü düşünceyi yıpratmak ve kötüye kullanmak amaçlı her türlü çalışma, söz ve eyleme karşı çalışmayı yapmak ADD’ nin amaçlarındandır. Ergün Poyraz’ın Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e karşı yürüttüğü gerçek dışı paylaşımları ve algı operasyonuna karşı ADD Davutlar şubesi aracı kılınmamalıdır. Zira; Belediye Başkanı Ömer Günel'in Atatürk düşmanlığı yaptığını kabul etmeyiz. Belediye başkanının ADD binasına çöktüğü ağır bir suçlamadır. Belediye ile şube arasında kira ilişkisi vardır.

Ülkemizde kira konusu büyük sorunlar olmakta, enflasyon baskısı her kesimi etkilemiş derneğimizde kira artış sebebi ile etkilenmiştir. Kira ve ecrimisil artışı sebebiyle ADD Davutlar hak arayışı ile dava açmış hakkını kullanmıştır. Başkan Ömer Günel'in şubemize şahsi baskısı, düşmanlığı olmamıştır. Genel olarak ADD şubelerinde kira her dönem sorun olsa da kira sorunlarını çözebilmiştir ve bu sebeple derneğimizin kişisel sebeplere konu edilmemesini dileriz.”

Anahtar Kelimeler:
KUŞADASISPOR 2'İNCİ GRUP'TA YER ALDIÖnceki Haber

KUŞADASISPOR 2'İNCİ GRUP'TA YER ALDI

MAFFY’NİN ANISI KUŞADASI’NDA SONSUZA KADAR YAŞAYACAKSonraki Haber

MAFFY’NİN ANISI KUŞADASI’NDA SONSUZA KAD...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar