Aydın
DOLAR15.7327
EURO16.6028
ALTIN923.93

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN SABAH KAHVALTISI KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN SABAH KAHVALTISI KUŞADASI BELEDİYESİ’NDEN
Kuşadası Belediyesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Turizm Fakültesi’nde eğitim gören öğrencilere her sabah sıcak çorba ve taze sıkılmış meyve suyu ikramında bulunmaya başladı. Öğrencilerin sağlıklı beslenmelerini ve bütçelerine katkıda bulunmayı hedefleyen uygulama sınav haftası boyunca devam edecek.

Sosyal Belediyecilik alanında yaşama geçirdiği projelerle dikkat çeken Kuşadası Belediyesi’nin kentte öğrenim gören üniversite öğrencilerine desteği sürüyor. Öğrencilere, ARYA AŞ’nin Gazibeğendi tesislerinde her akşam ücretsiz akşam yemeği veren Kuşadası Belediyesi, final sınavları başlayan ADÜ Turizm Fakültesi öğrencilerine sıcak çorba ve taze sıkılmış meyve suyu ikramında bulunmaya başladı. Sınav haftası boyunca devam edecek uygulama sayesinde güne içleri ısınarak başlayan öğrenciler ikramlardan dolayı Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’e teşekkür etti.

“PARAMIZ CEBİMİZDE KALACAK”

Turizm Fakültesi 2. Sınıf öğrencisi Hasan Güneri, “Sınav haftasında güne sıcak çorba ve taze sıkılmış meyve suyu ile başlamak bize moral verdi. Bu sayede 1 hafta boyunca kahvaltıya harcayacağımız para cebimizde kalacak. Bu öğrenciler için çok önemli bir tutar” dedi.

Turist Rehberliği 3. Sınıf öğrencisi İlker Erdemir da “Final sınavında stresli oluyoruz. Bazen kahvaltı yapacak vaktimiz bile olmuyor. Kuşadası Belediyesi bu düşünceli davranışıyla bizleri gerçekten çok mutlu etti” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:
İKİ GÜNLÜK TARTIŞMADA KAN AKTIÖnceki Haber

İKİ GÜNLÜK TARTIŞMADA KAN AKTI

KUŞADASI’NDA DAYANIŞMA VARSonraki Haber

KUŞADASI’NDA DAYANIŞMA VAR

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar