Dolar32.0636 TL
Euro34.7215 TL
Sterlin40.5553 TL
Aydın 22.9 °C
Açık

Halkın Başkanı Ömer Günel kentin nabzını tutmayı sürdürüyor

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, hemşehrileri ile buluşarak kentin nabzını tutmayı sürdürüyor. Her gün kentin farklı bir bölgesini ziyaret eden Başkan Ömer Günel, son olarak Sembol Taksi Durağı esnafı ile bir araya geldi.

  • 0
  • 50
Halkın Başkanı Ömer Günel kentin nabzını tutmayı sürdürüyor
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

5 yıllık görev süresi boyunca her fırsatta kent sakinleri ile buluşarak sorun ve önerilerini dinleyen Başkan Ömer Günel, programına Kaya Turizm tarafından düzenlenen toplantıyla başladı. Başkan Ömer Günel, toplantının ardından seçim ofisini ziyaret eden Saadet Partisi ilçe yöneticilerini ağırladı. Ziyaretten sonraysa çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Ömer Günel, Sembol Taksi Durağında taksici esnafıyla bir araya geldi.

Başkan Ömer Günel’e programında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ve partililer eşlik etti. Ziyarette taksici esnafının sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Ömer Günel, 5 yıl boyunca kent genelinde yaşama geçirilen çalışmalar ile ilgili olarak bilgi aktardı. Taksiciler, hizmetleri nedeniyle Başkan Ömer Günel’e teşekkürlerini iletti.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası Belediye Meclisi’nin komisyonları belli oldu

İYİ Partililerden ilk meclislerinde şaşkınlık yaratan oylama

AK Partili meclis üyesinden Başkan Ömer Günel’e teşekkür

Kuşadası Belediyesi’nin ilk meclis toplantısı başladı

CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek’ten seçimlere dair açıklama geldi

Yaylaköy muhtarı kura ile belirlendi

Whatsapp İhbar Hattı