Dolar32.2031 TL
Euro34.8717 TL
Sterlin40.9929 TL
Aydın 29 °C
Çok Bulutlu

‘Haydi Gençler, Haydi Çocuklar AKUT İle El Ele Projesi’ ödülleri verildi

AKUT Kuşadası ekibi tarafından düzenlenen ‘Haydi Gençler, Haydi Çocuklar AKUT ile El Ele’ yarışmasının ödülleri verildi.

  • 0
  • 64
‘Haydi Gençler, Haydi Çocuklar AKUT İle El Ele Projesi’ ödülleri verildi
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Türkiye’nin ilk arama kurtarma derneği olan AKUT tarafından bu yıl 3’üncü kez düzenlenen ‘Haydi Gençler, Haydi Çocuklar AKUT ile El Ele’ yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu. Tarihi Kervansaray'da düzenlenen yarışmaya Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer, AKUT Kuşadası Ekip Lideri Tağmaç Saraçoğlu, AKUT 2'nci Başkanı Esra Üstünkaya, Proje ve Kaynak Yaratma Bölüm Sorumlusu Saliha Sönmez, yarışmada dereceye giren çocuklar ve aileleri katıldı. Yarışmada, 6 Şubat Kahramanmaraş depremlerinde hayatını kaybedenleri anmak ve AKUT gönüllülerinin deprem zamanı yürüttüğü çalışmalara dikkat çekmek için ilkokul ve ortaokul öğrencileri tarafından yazılan ve dereceye girenlerin mektuplar okundu.

KUŞADASI BELEDİYESİ AKUT İLE HER ZAMAN DAYANIŞMA İÇİNDE

Sosyal sorumluluk oluşturmak ve duyarlılık kazanımlarını arttırmak amacıyla düzenlenen yarışmada konuşan AKUT Kuşadası Ekip Lideri Tağmaç Saraçoğlu, “Kurulduğu yıldan beri özveriyle çalışan ekibimiz, birçok alanda gönüllülük ile toplum hizmeti vermektedir. Geleceğimizin temsili çocuklarımız da bizlerin en hassas noktasıdır. Emek verip yarışmamıza katılmış tüm öğrencilerimize ve velilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen, her zaman dayanışmamızı sürdürdüğümüz Kuşadası Belediyesi ve Başkan Ömer Günel’e teşekkür ediyorum. AKUT varsa hayat var” dedi.


‘Haydi Gençler, Haydi Çocuklar AKUT ile El Ele’ Yarışması’nda dereceye giren çocuklara Belediye Başkan Vekili Tibet Özer, Kuşadası AKUT Ekip Lideri Tağmaç Saraçoğlu, Akut İkinci Başkanı Esra Üstünkaya ve Proje ve Kaynak Yaratma Bölüm Sorumlusu Saliha Dönmez tarafından başarı belgeleri ve ödülleri verildi.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası’nda eğitimciler tek yürek oldu: “Can korkusuyla eğitim olmaz; Yaşamak istiyoruz!”

Anne Baba Çocuk Merkezi’nde çifte sevinç yaşandı

KUTO’da restoranlara yönelik eğitim verildi

Kuşadası’nda UNESCO onaylı eğitim programı MUNACS’24 başladı

İstasyon Kuşadası Otizm Eğitim Zirvesi'ne ev sahipliği yaptı

Kuşadası’nda internet üzerinden ürün satışı eğitimi verildi

Whatsapp İhbar Hattı