Dolar32.2031 TL
Euro34.8717 TL
Sterlin40.9929 TL
Aydın 25.9 °C
Çok Bulutlu

Kuşadalıların gözdesi ARYA tesisleri!

Kuşadası Belediyesi’nin öz iştiraklerinden olan ve yüksek kalite standartlarına uygun olarak işletilen ARYA A.Ş’nin modern ve konforlu tesisleri, misafirlerine güler yüzlü uzman personeliyle sunduğu hizmet, uygun fiyatları ve lezzetli ürün çeşitliliğiyle kentte her mevsim ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Kuşadası’nın farklı noktalarında bulunan tesislerde, Adalı Kart sahiplerine özel indirimler de uygulanıyor.

  • 0
  • 178
Kuşadalıların gözdesi ARYA tesisleri!
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Başkan Ömer Günel’in göreve gelmesiyle uygulanan mali disiplin sayesinde istikrarlı bir yapıya kavuşturulan, benimsenen profesyonel yaklaşımla da yenilenerek modern ve estetik bir görünüm kazanan ARYA A.Ş Tesisleri, Kuşadalıların vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Uygun fiyata sunduğu lezzetleri ile de beğeni toplayan konforlu tesisler, her gün binlerce kişiyi ağırlıyor. İşletmelerde görevli personel ise her daim güler yüzlü hizmetleriyle ziyaretçilerden tam not alıyor.

YÜKSEK KALİTE VE HİJYEN STANDARTLARI UYGULANIYOR

Yüksek kalite standartlarına uygun olarak işletilen tesislerde gıda ürünlerinin hijyenik bir ortamda üretilmesi ve saklanması için gerekli olan her türlü önlem alınıyor. Bu amaçla ARYA A.Ş’de görev yapan gıda mühendisi, düzenli olarak kent genelindeki tüm tesislere giderek imalathane bölümlerinin hijyen kurallarına uygun olup olmadığını denetliyor. Arıtılmış suyun kullanıldığı ARYA tesislerinde gıda, su ve diğer ürünlerden alınan numuneler, gerekli olan testlerin yapılması için her hafta laboratuvara yollanıyor.

ADALI KART’IN AYRICALIKLI DÜNYASI ARYA TESİSLERİ’NDE

ARYA Tesisleri’nde, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel tarafından Ocak ayında yaşama geçirilen Adalı Kart uygulaması kapsamında Kuşadalılara avantajlar da sunuluyor. Kuşadası’nda ikamet etme şartıyla 18 yaşını doldurmuş herkesin sahip olabildiği Adalı Kart ile tesislerde alkol hariç diğer ürünlerde yüzde 30 indirim yapılıyor. Önümüzdeki günlerde, kentteki diğer anlaşmalı işletmelerde de yaygınlaşacak olan uygulama yüzleri güldürüyor.

“DAHA SIK GELMEYE BAŞLADIK”

Tesislerdeki hizmetten çok memnun olduğunu belirten Sultan Gözdağ, “Her zaman ilk tercihimiz ARYA tesisleri oldu. Adalı Kart’ın çıkmasıyla birlikte de daha sık gelmeye başladık. Tesisler gerçekten he yönüyle mükemmel. Başkan Ömer Günel’e teşekkür ediyorum” dedi.

“İNDİRİMLER EMEKLİLER İÇİN ÇOK FAYDALI OLDU”

Torunlarıyla birlikte Bülent Ecevit Parkı’nın hemen yanında bulunan ARYA Kafe Bistro’ya gelen Nadir Arslan ise, “Öncelikle Adalı Kart sahiplerine yapılan indirim özellikle biz emekliler için çok faydalı oldu. Tesislerde yemeklerden tatlılara kadar tüm yiyecekler çok lezzetli. Çalışan personelden de memnunuz” diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Bir asır önce salıverilen atlar Dilek Yarımadası Milli Parkı’nı renklendirdi

Kuşadası estetik ve özgün tasarımlarla fark yaratıyor!

Milli Park’a bırakılan alageyiklerin sayısı 74’e ulaştı

Kuşadası plajları Kuşadası Belediyesi’ne verildi

Kuşadası'nda kamusal alan işgallerine geçit yok

Kuşadası Belediyesi katkılarıyla çevre dostu öğrenciler kıyı temizliği gerçekleştirdi

Whatsapp İhbar Hattı