Dolar32.2031 TL
Euro34.8717 TL
Sterlin40.9929 TL
Aydın 25.6 °C
Çok Bulutlu

Kuşadası Belediyesi’nden 19 Mayıs hediyesi!

Kuşadası Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 105. yılında, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik “Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması” düzenliyor. Dereceye giren öğrencilere dünya klasikleri seti hediye edecek olan Kuşadası Belediyesi, başvuru yapan her öğrenciye ise Nutuk hediye edecek.

  • 0
  • 40
Kuşadası Belediyesi’nden 19 Mayıs hediyesi!
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Kuşadası Belediyesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ile başlayan ulusal kurtuluş mücadelesinin yıl dönümü olan 19 MayısAtatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle 11-14 yaş kategorisini kapsayan ortaokul ve 15-18 yaş kategorisini kapsayan lise öğrencilerine yönelik bir yarışma düzenledi. “19 Mayıs’ın 105’inci Yılı” teması ile düzenlenen yarışma resim, şiir ve kompozisyon olmak üzere 3 ayrı dalda gerçekleşecek.

Yarışmaya katılmak isteyen öğrenciler, eserlerini 13 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30’a kadar Kuşadası Belediyesi Ana Hizmet Binası, Ek Hizmet Binası ile Davutlar Mahallesi Hizmet Binasının giriş katlarında hizmet vermekte olan Güvercin Masa personeline teslim edebilir. Yarışma kapsamında başvuru yapan tüm öğrencilere, 19 Mayıs’ı gençlere armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüz eseri Nutuk hediye edilecek. 3 ayrı dalda ilk 3’e giren öğrenciler ise dünya klasikleri seti ile ödüllendirilecek.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası Belediye Tiyatrosu’na ödül!

Kuşadası müzeleriyle bir başka güzel

19 Mayıs'a özel muhteşem gösteri!

Resim, şiir ve kompozisyon yarışması ödülleri sahiplerini buldu

Adamodern Sanat Galerisi 'Sanat ve İdeoloji' isimli söyleşiye ev sahipliği yaptı

Kuşadası'nda 19 Mayıs coşkuyla kutlanacak!

Whatsapp İhbar Hattı