Dolar32.5164 TL
Euro34.7944 TL
Sterlin41.4221 TL
Aydın 23.2 °C
Çok Bulutlu

Kuşadası halk plajlarında Ömer Günel farkı!

Kuşadası Kaymakamlığı ile Kuşadası Belediyesi arasında yapılan 20 Mayıs 2024 tarihli protokole göre önümüzdeki 10 yıl boyunca Kuşadası sınırları içindeki 401 bin 12 metrekare plaj alanının bakımı, temizlik işleri ve ticari alanların işletilmesi Kuşadası Belediyesi yetkisine verilmişti.

  • 0
  • 334
Kuşadası halk plajlarında Ömer Günel farkı!
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Halk Plajlarında şezlong ve şemsiye kullanımının ücretsiz olacağını açıklayarak halk odaklı hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen Başkan Ömer Günel, “Kısa sürede plajları devir alan ekiplerimiz, 9 günlük bayram tatili ve akabinde başlayacak turizm sezonu öncesinde plajların bakım, onarım ve yenilenme çalışmalarını tamamlayacak“ müjdesini verdi.

Başkan Ömer Günel’in talimatı ile Halk Plajlarındaki yenileme, bakım ve onarım işlemleri 7/24 mesai ile devam ediyor

Başkan Ömer Günel Kuşadası plajlarındaki hazırlıklara 7/24 esaslı mesai ile devam edildiğini belirterek, “Kuşadası’nda halk plajlarımızdaki bakım, temizlik ve yenileme işlemlerini çok yakında eksiksiz olarak tamamlayacağız” dedi.

Kuşadası plajlarının turizm faaliyetleri için büyük önem taşıdığını vurgulayan Başkan Ömer Günel “Kuşadası Kaymakamlığımız ve Kuşadası Belediyesi arasında 20 Mayıs 2024 tarihinde imzalanan protokol ile Kuşadası plajlarının 10 yıl süresince tüm bakımı, temizliği ve işletilmesi belediyemize verildi. Kentimizin sahip olduğu en önemli doğal zenginliklerden olan plajlarımıza, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı titizlik ve özenle sahip çıkacağız. Halk plajlarımızda tüm şemsiye ve şezlonglar ücretsiz olacak. Yeni şezlong ve şemsiyelerimizin alım sürecini en hızlı şekilde ilerletiliyoruz. En kısa zamanda ürünlerimiz vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Tüm plajlarımızda duş ve WC kabinlerimizi de yenileyeceği. Plajlarımızın günlük temizliğini kendi üretimimiz olan kum temizleme aracı ile gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin en önemli Mavi Bayraklı plajlarına sahibiz. Hemşehrilerimizin ve kentimizi ziyaret eden yerli, yabancı konuklarımızın plajlarımızdan en verimli ve keyifli şekilde yararlanması için gerekli bakım ve temizlik çalışmalarımızı kesintisiz sürdüreceğiz. Kuşadası Belediyesi’ne devredilen plajlarımızda halkımız ve gelen misafirlerimiz, halk odaklı ve kaliteli hizmet anlayışımızı tatilleri süresince yaşayacaklar” diye konuştu.

Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası’na tatilci akını başladı

KUTO Başkanı Serdar Akdoğan: "Kuşadası için sezon özlem duyduğumuz tablo ile başladı"

Sıcak havanın etkisiyle Kuşadası plajları doldu taştı!

Ulusal basın Kuşadası’nda Ömer Günel farkını konuşuyor!

Ücretsiz şezlong ve şemsiyeler Kuşadası sahillerinde!

Kuşadası’na yerli tatilci akını!

Whatsapp İhbar Hattı