Dolar32.2031 TL
Euro34.8717 TL
Sterlin40.9929 TL
Aydın 25.6 °C
Çok Bulutlu

Motosiklet sürücülerine denetim

Kuşadası İlçe Trafik Büro Amirliği ekipleri tarafından kentte motosiklet sürücülerine yönelik yapılan denetimlerde, kuralları ihlal eden 48 sürücüye 132 bin 725 lira ceza yazıldı.

  • 1
  • 214
Motosiklet sürücülerine denetim
copyright © kusadasihaber.com.tr
Yazı Boyutu:

Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Amirliği ekipleri, kazaları önlemek ve motosiklet sürücülerinin trafik kurallarına uymalarını sağlamak amacıyla kentte denetim başlattı.

dinilen bilgiye göre, ilçede trafik yoğunluğunun en fazla yaşandığı Candan Tarhan, Atatürk ve Mahmut Esat Bozkurt bulvarlarında yapılan eş zamanlı denetimlerde, kask kullanımına ve sürücülerin evraklarına bakıldı. 106 motosiklet sürücüsünün denetlendiği uygulamada, 36’sına kask takmamaktan, 3’üne ehliyetsiz motosiklet kullanmaktan, 4’üne araç muayenesi olmamasından, 8’ine ise yetersiz ehliyetle motosiklet kullanmaktan 132 bin 725 TL ceza kesildi. Ayrıca 2 motosiklet de trafikten men edildi. Artarak devam edecek olan denetimlerde, güvenlik kameralarından da kontrol yapılarak kuralları ihlal eden motosiklet sürücülerine cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

Yorumlar (1)
  • Ender Can Sürmeli

    Ender Can Sürmeli

    Özellikle çarşıdaki trafiğe kapalı alanlardaki taşıtlara ceza kesilmeli.Ziyaretçilerin (yaya)aradından hızla geçiyorlar.Tehlikeli.Bir gün birisi ciddi yaralanacak

    11 Nisan 2024 10:39
Yorum Yaz
Diğer Haberler

Kuşadası'nda elektrik kesintisi yapılacak!

Kuşadası'nda kentin farklı bölgelerinde yol çalışmaları devam ediyor

Kuşadası elektrik kesintisi!

Çapa Balık Restoranı kapılarını açtı

Bayraklıdede Mahallesi'ne yatırımlar sürüyor

Türk Donanması'nın gururu olan savaş gemileri Kuşadası'nda

Whatsapp İhbar Hattı