Yazı Boyutu:
Okan Bayülgen, Aslı Şafak’ın ‘İşin Aslı’ televizyon programına katıldı. Programda, yeni oyununun hazırlık sürecinde Kuşadası Belediyesi tarafından Çalıkuşu Kültür Evi’nde konuk edildiğini belirterek, “Başkan Ömer Günel, yeni oyunumuzun hazırlık sürecinde bizleri çok güzel ağırladı. Kuşadası Belediyesi tarafından restore edilerek hayata geçirilen yazar ve konuk evi, eserlerimizi üretmemizde bizlere eşsiz bir ortam sundu” dedi.